Reklama:
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wynajem powierzchni magazynowej
Temona Offline
Junior Member
**
9 PostsDołączył: Jun 2014 Reputacja: 0
Post: #1
wynajem powierzchni magazynowej

Jeszcze niedawno wszystkie firmy produkcyjne musiały posiadać własne przestrzenie magazynowe. Tak samo firmy działające w handlu, transportowej i dużo innych. Związane to było z wieloma komplikacjami, jak na przykład: utrudniony transport jeżeli przestrzenie magazynowe nie był zlokalizowane na terenie przedsiębiorstwa, konieczność płacenia znacznego czynszu, za mało miejsca w magazynie oraz wiele innych. Na szczęście, tak, jak w innych krajach, powstają u nas innowacyjne magazyny, które bardzo upraszczają pracę biznesmenów, jak wynajem powierzchni magazynowej
03-30-2016 06:13 AM
Find Reply
Sorka Offline
Junior Member
**
30 PostsDołączył: Jun 2014 Reputacja: 0
Post: #2
RE: wynajem powierzchni magazynowej

Nowoczesne magazyny to nowość w Polsce, przynajmniej w zbiorowej świadomości – kilka takiego rodzaju magazynów już w Polsce funkcjonuje, ale do tej pory niewiele osób miało o nich pojecie. Te przestrzenie na magazynowanie to doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby polskich firm. Dzięki magazynom mają one dostęp do komfortowej przestrzeni magazynowej, z jakiej można korzystać praktycznie bez jakichkolwiek przeszkód 24h/dobę.

Dzień dobry wszystkim, jestem już dostępna
03-30-2016 06:14 AM
Find Reply
Xin Offline
Junior Member
**
26 PostsDołączył: Jun 2014 Reputacja: 0
Post: #3
RE: wynajem powierzchni magazynowej

Magazynowanie to bardzo istotna kwestia dla każdej osoby, która prowadzi działalność gospodarczą: przecież trzeba w jakiś sposób magazynować wytworzony towar czy też elementy niezbędne w takim procesie. Z tego powodu coraz bardziej popularne stają się nowoczesne magazyny – miejsca, z których może korzystać każdy, nie jedynie przedsiębiorcy, ale i tak zwany przeciętny Kowalski.

Wstałem lewą nogą ot tak, na przekór, dając wyzwanie przeznaczeniuSmile
03-30-2016 06:14 AM
Find Reply
Trista Offline
Junior Member
**
31 PostsDołączył: Jun 2014 Reputacja: 0
Post: #4
RE: wynajem powierzchni magazynowej

Co charakteryzuje przestrzenie na magazynowanie, jakie znajdują się w asortymencie wielu przedsiębiorstw z terenu całego kraju? Po pierwsze komfort : zlokalizowane są one z daleka od centrów miast, co znacznie ułatwia dojazd. Po drugie: oszczędzanie pieniędzy: wynajmuje się je na dany okres i tylko za ten czas się płaci. Kolejne: takiego typu magazyny do idealna infrastruktura, doceniana przez wszystkich. Magazyny samoobsługowe są niezwykle popularne zwłaszcza w USA – znaleźć je można praktycznie w każdej miejscowości. Jednakże jest z nimi inaczej niż u nas: zazwyczaj korzystają z nich zwykli ludzie, a nie firmy. Amerykanie traktują je tak, jak my strychy: chowają tam np. akcesoria rowerowe, meble i tym podobne: bardzo często przenoszą się oni w poszukiwaniu pracy i nie za każdym razem zabierają wszystko na nowe miejsce.

"Dzień dobry" mówią tylko bobry Smile
03-30-2016 06:14 AM
Find Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS