Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl
Szczecin w najbliższym czasie? - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl (http://dyskusyjne.szczecin.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-7.html)
+--- Wątek: Szczecin w najbliższym czasie? (/thread-29.html)



Szczecin w najbliższym czasie? - Twisted - 08-27-2014 10:17 PM

Planujemy ze zorganizować jakąś inicjatywę obywatelską, dlatego chciałbym zapytać Was czego wam potrzeba drodzy mieszkańcy Szczecina?


RE: Szczecin w najbliższym czasie? - Xin - 08-27-2014 10:23 PM

może coś dla dzieciaków, tak mało mają prawdziwej rozrywki w naszym mieście, np jakiś festiwal specjalnie dla nich


RE: Szczecin w najbliższym czasie? - Twitera - 08-27-2014 10:36 PM

a ja bym była za akcją "sprzątamy miejskie kibelki"


RE: Szczecin w najbliższym czasie? - Xin - 08-27-2014 10:40 PM

to my takowe mamy w mieście? myślałem, że dawno takie rzeczy są pozamykane, tyle teraz jest miejsc gdzie można za darmo skorzystać z zadbanych ubikacji, np w galeriach, hipermarketach czy innych placówkach


RE: Szczecin w najbliższym czasie? - admin - 08-28-2014 05:35 PM

Ja też dawno nie widziałem miejskich ubikacji. Chyba, że w tym pędzie nie zauważam już takich rzeczy.


RE: Szczecin w najbliższym czasie? - Trista - 08-28-2014 05:35 PM

no i właśnie, zgadzam się; może nie ma co ich remontować tylko po prostu zlikwidować? tym bardziej że są one czynne o jakichś dziwnych porach ;/ parę razy chciałam nawet skorzystać, ale były albo już labo jeszcze zamknięte ;( po co komu takie toalety, w centrach handlowych jest o wiele ładniej, czyściej i za darmo


RE: Szczecin w najbliższym czasie? - admin - 08-28-2014 05:54 PM

idąc tym tropem, że są darmowe miejsca, to przecież nawet te panie, które tam siedzą nie zarobią na siebie