Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl
aktorzy :D - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl (http://dyskusyjne.szczecin.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Dział plotek (/forum-8.html)
+--- Wątek: aktorzy :D (/thread-23.html)



aktorzy :D - Sorka - 08-27-2014 09:01 PM

może zróbmy sobie tu takiego małego pudelka.pl, co wy na to? Big Grin możemy tu sobie spokojnie plotkować o gwiazdach ;D

to ja może zacznę Big Grin

wiedzieliście, że Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński byli kiedyś parą? i to przez kilka lat Big Grin


RE: aktorzy :D - Varun - 08-27-2014 09:03 PM

ok, mi odpowiada takie coś Smile Ja o tym wiedziałem Smile było o tym kiedyś w gazetach, które kupowała moja matka xD


RE: aktorzy :D - Treszia - 08-27-2014 09:58 PM

ooo, nie miałam pojęcia!!! znasz więcej takich nieznanych historii??
dla chętnych - dziś na onecie jest galeria gwiazd przed metamorfozami: Rozenek, Zielińska... niektórych nie da się rozpoznać!


RE: aktorzy :D - Twisted - 08-27-2014 10:00 PM

dla mnie największą metamorfozą jest ania guzik oraz kożuchowska to są dwie najlepsze metamorfozy Smile


RE: aktorzy :D - Xin - 08-27-2014 10:36 PM

ja pamiętam gosię korzuchowską z M jak miłość jak była taką szarą myszką, a dziś taka kobieta na poziomie Smile


RE: aktorzy :D - Twitera - 08-27-2014 10:40 PM

noooo, fest się zmieniła! ale Rozenek chyba jeszcze bardziej, tylko że u niej zmieniło sie coś więcej niż fryzura, makijaż i ubrania ;P


RE: aktorzy :D - Xin - 08-27-2014 10:43 PM

rozenek to jest wytwór telewizji, oni wzięli ją w obroty dzięki jej byłemu mężu i wyszła na kobietę, ale nadal jej nie lubię, bo to nadal wytwór beznadziejnego show, ta kobieta nie ma ani charyzmy, ani nie wybija się niczym szczególnym w tym co robi


RE: aktorzy :D - Trista - 08-28-2014 05:53 PM

mnie się wydaje że ma charyzmę, zwłaszcza super głos i naprawdę ją lubię mimo że widać że jest fest "zrobiona" i prawie każdą część ciała miała poprawianą, u niej jakoś mnie to nie drażni Wink