Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl
Putin i Ukraina - Wersja do druku

+- Forum dyskusyjne dla Szczecinia - dyskusyjne.szczecin.pl (http://dyskusyjne.szczecin.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-7.html)
+--- Wątek: Putin i Ukraina (/thread-22.html)



Putin i Ukraina - Sorka - 08-27-2014 08:47 PM

śledzicie na bieżąco wiadomości z Ukrainy? mnie po prostu nieustannie dziwi, to wsyzstko, co się tam dzieje, a już zwłaszcza to, że Putin jest tak kompletnie i całkowicie bezkarny ;/


RE: Putin i Ukraina - Varun - 08-27-2014 08:51 PM

no niestety pod nosem wybuchnie nam wojna, wschód urainy już cierpi z tego powodu. Putin na pewno nie zatrzyma się i ruszy dalej. Będzie chciał przejąć całą Ukrainę, a następnie Polskę.


RE: Putin i Ukraina - Treszia - 08-27-2014 09:43 PM

myślę że na Polskę to on jest za cienki - nie żebyśmy byli jakąs potęgą militarną, ale jesteśmy w tych wszystkich natach, uniach i innych sojuszach, więc to nie jest takie hop siup; a Ukrainę to wydaje mi się że prędzej czy później przejmie


RE: Putin i Ukraina - Twisted - 08-27-2014 09:48 PM

kiedyś też niby mieliśmy podpisane porozumienia z innymi państwami a wyszło tak, że zniknęliśmy z map świata


RE: Putin i Ukraina - Twitera - 08-27-2014 10:38 PM

w sumie racja; dobra, zaczęłam się martwić, a właściwie to jestem przerażona; Twisted!!!!! to wszystko przez ciebie ;P


RE: Putin i Ukraina - Xin - 08-27-2014 10:39 PM

hahah, spokojnie dzielni polscy kibole obronią naszych granic państwa xD


RE: Putin i Ukraina - Trista - 08-28-2014 05:37 PM

tak tak, na pewno ;/ na nich to chyba nie ma za bardzo co liczyć; a propos - słyszeliście że podobno wojna Izraela z Palestyną się skończyła? czytałam, że ogłosili bezterminowy rozejm


RE: Putin i Ukraina - admin - 08-28-2014 05:55 PM

tam wojna niestety nie prędko się zakończy, palestynczycy sa nadal pod okupacja Izraela i beda dazyc do niepodleglosci